Batalion Reprezentacyjny Wojska Polskiego
AKTUALNOŚCI
Zapraszamy na żołnierski festyn
11.08.2017
W ramach obchodów Święta Wojska Polskiego i 97 rocznicy Bitwy Warszawskiej, we wtorek w Warszawie odbędzie się żołnierski festyn. Organizatorem jest Dowództwo Garnizonu Warszawa.

 

Każdy kto w tym dniu będzie w stolicy ma okazję do wysłuchania m.in. koncertu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego (godz.16.00, Agrykola) oraz Orkiestry Wojskowej z Dęblina, a także występów artystów z klubów wojskowych (godz.13.00 – 14.00, Agrykola).

Wzdłuż ulicy Myśliwieckiej i Szwoleżerów od godz. 10.00 będzie prezentowana wystawa sprzętu wojskowego, stanowisko Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, a także ciesząca się od wielu lat wielką popularnością polowa kuchnia i piekarnia wojskowa.

Na boisku sportowym w okolicach Łazienek, od godz. 13.00 czynne będzie miasteczko wojskowe, a w nim m.in. pokazy dynamiczne wyszkolenia żołnierzy, prezentacja elementów szpitala polowego zakaźnego wraz z wyposażeniem oraz saperski tor przeszkód dla dzieci

W dniu Święta Wojska Polskiego w Amfiteatrze na Wodzie, od godz. 13.00 do 18.00 odbędzie się koncert laureatów Festiwalu Piosenki i Tańca organizowanego w ramach „Manewrów Artystycznych Wojska Polskiego 2017”.
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych